O aplikaci

Jaké konkrétní výhody aplikace přináší?

  • Možnost objednat se k lékaři.
  • Umožňuje vyplnit test závažnosti a dotazník kvality života.
  • Umožňuje vést si deník o průběhu nemoci.
  • Informace o nejnovějších možnostech léčby.
  • Lze do ní ukládat fotografie.
  • Zahrnuje mapu specializovaných pracovišť.
Aplikace Lupénka

Zeptali jsme se za vás odborníka prof. MUDr. Petr Arenbergera, DrSc., MBA., přednosty Dermatovenerologické kliniky 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady:

Nová mobilní aplikace umožňuje pacientům objednat se ke specialistovi na léčbu lupénky. Jak se mobilní aplikace, díky které si mohou uživatelé vést také deník o vývoji nemoci, osvědčila v praxi?

„Žijeme v době, kdy máme snadno dostupné obrovské množství informací, o to je ale těžší mezi nimi rozlišit ty kvalitní a ověřené. Týká se to také informací o lidském zdraví. Proto považuji za velmi důležité, že pacienti s lupénkou mají k dispozici nástroj, díky kterému mohou snadno najít specialistu na léčbu lupénky, který je certifikovaný Českou dermatovenerologickou společností a který je zárukou pro správnou léčbu jejich onemocnění. Pokud běžně používáme mobilní aplikace ve svém každodenním životě, proč bychom je nemohli využít i k tomu, že snadno najdeme svého lékaře a rovnou se k němu objednáme?“

Podívejte se na krátké video, které vám prozradí jak novou aplikaci používat a v čem vám usnadní život. Věříme, že pro vás bude užitečná.

Aplikace je zdarma pro iOS i Android