mamlupenku.cz

O aplikaci

Chcete zjistit více informací o lupénce? Stáhněte si aplikaci Lupénka, se kterou se sami jednoduše otestujete a přímo se objednáte k nejbližšímu specialistovi na léčbu této nemoci ve svém kraji. Kromě toho si budete moci vést deník o průběhu nemoci včetně fotodokumentace, což pomůže vašemu ošetřujícímu lékaři zvolit optimální léčbu. Součástí aplikace jsou také ucelené informace o možnostech léčby, užitečné rady a tipy, jak s nemocí bojovat, a mnoho dalšího.

Stáhnout aplikaci

Otestujte se

Otestujte se – dotazník DLQI

Prostřednictvím tohoto dotazníku můžete vyhodnotit vliv lupénky na kvalitu vašeho života. Vyplněný dotazník si spolu s deníkem vezměte s sebou na kontrolu k lékaři. Tyto záznamy pomohou ošetřujícímu lékaři zvolit optimální léčbu.

Spustit test

Objednejte se k lékaři

Využijte možnosti se jednoduše objednat do jedné ze specializovaných ambulancí pro léčbu psoriázy, která získala certifikát od České dermatovenerologické společnosti v rámci edukačního projektu zaměřeného na systémovou léčbu tohoto onemocnění.

Vyhledat lékaře

Otázky a odpovědi

Máte nějaký problém, který se týká lupénky, a nevíte si s ním rady? Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi týkající se tohoto onemocnění. Na otázky odpověděla dermatoložka Petra Gkalpakioti.

MUDr. Petra Gkalpakioti

MUDr. Petra Gkalpakioti

Pracuje od r. 2010 na Dermatovenerologické klinice 3. LF UK a FNKV. V roce 2015 složila úspěšně atestační zkoušku z oboru dermatovenerologie. Zaměřuje se na léčbu psoriázy včetně biologické terapie, diagnostiku kožních znamének a dětskou dermatovenerologii.

Zobrazit otázky a odpovědi